Wybory Samorządowe 2018
Nr 1 - Sołectwo Blizne Jasińskiego
Kawczyńska Ewa - 456 głosów 81.57%
Wujec Piotr - 103 głosy 18.43%
Nr 2 - Sołectwo Blizne Łaszczyńskiego Sołectwo Lubiczów
Benedykczak jolanta - 73 głosy 14.4%
Kościelniak Sławomir - 75 głosów 14.8%
Poborczyk Leszek - 235 głosów 46.35%
Serwik Dominik - 124 głosy 24.46%
Nr 3- Latchorzew
Piętocha Jerzy - 225 głosy 27.01%
Bukowska Magdalena - 205 głosów 24.61%
Zasłona Agnieszka - 199 głosów 23.89%
Maj-Kowalska Julianna - 204 głosy 24.49%
Nr 4 - Sołectwo Babice Nowe Sołectwo Zielonki Parcela
Teodorowicz Arkadiusz - 71 głosy 9.56%
Pałyska Barbara - 156 głosów 21%
Karpiński Radosław - 431 głosów 58.01%
Tymko Anna - 85 głosów 11.44%
Nr 5- Babice I
Skrzeczkowska Lucyna - 346 głosów 53.64%
Szelenbaum Marzena - 226 głosów 35.04%
Markiewicz Agnieszka - 73 głosy 11.32%
Nr 6- Babice II
Starnowski Michał - 401 głosów 71.48%
Grzesiak Marcin - 160 głosów 28.52%
Nr 7- Sołectwo Kwirynów Sołectwo Janów
Kos Michał - 267 głosów 34.10%
Sobczak Dariusz - 338 głosów 43.17%
Chrapek Jarosław - 85 głosów 10.86%
Kamińska Barbara - 93 głosów 11.88%
Nr 8- Sołectwo Klaudyn
Tomaszewska Dorota - 12.93%
Kaliszewski Krzysztof - 177 głosów 23.35%
Piotrowski Paweł - 215 głosów 28.36%
Pamięta Marta - 268 głosów 35.36%
Nr 9- Sołectwo Lipków
Bujnowski Kazimierz - 88 głosów 15.6%
Karczmarek Paweł - 476 głosów 84.4%
Nr 10 - Sołectwo Zielonki Wieś Sołectwo Koczargi Nowe Sołectwo Koczargi Nowe-Bugaj
Piwowarska Ewa - 72 głosy 12.29%
Drzewińska Teresa - 199 głosy 33.96%
Lade Kazimierz 315 głosy 53.75%
Nr 11 - Sołectwo Koczargi Stare
Kamiński Jarosław - 57 głosów 10.69%
Sikorska Dorota - 174 głosy 32.65%
Kuncewicz Henryk - 210 głosów 39.40%
Klichowicz Maciej - 92 głosy 17.26%
Nr 12 -Sołectwo Wojcieszyn
Bobiński Przemysław - 79 głosów 17.83%
Sumka Sławomir - 363 głosy 82.13%
Nr 13 -Sołectwo Wierzbin Sołectwo Zalesie Sołectwo Mariew i Buda Sołectwo Stanisławów
Zwolińska Dorota- 264 głosy 45.67%
Szczepanik Justyna - 234 głosy 40.48%
Rebejko Andrzej - 80 głosów 13.84%
Nr 14 -Sołectwo Borzęcin Duży
Olszówka Robert - 60 głosów 9.63%
Zadrożny Sylwester - 51 głosów 8.19%
Wiśniewski Tadeusz - 138 glosów 22.15%
Fijołek Remigiusz - 374 głosy 60.03%
Nr 15 -Sołectwo Borzęcin Mały Sołectwo Topolin
Rutkowski Tomasz - 30 8.48%
Szuba Krzysztof - 178 głosów 50.28%
Czuprzyńska Urszula - 73 głosy 20.62%
Kuczyński Jarosław - 73 głosy 20.62%
Kandydaci na stanowisko Wójt Gminy Stare Babice
Prorok Jerzy - 666 głosów 7.29%
Sumka Sławomir - 2292 głosów 25.10%
Szuba Tomasz - 2016 głosy 22.08%
Zając Marcin - 4156 głosów 45.52%
Obwód nr 1 - Blizne Jasińskiego Blizne Łaszczyńskiego, Lubiczów
Prorok Jerzy - 139 głosów 13.05%
Sumka Sławomir - 189 głosów 17.75%
Szuba Tomasz - 141 głosy 13.24%
Zając Marcin - 596 głosów 55.96%
Obwód nr 2 - Babice Nowe, Zielonki Parcela , Lipków
Prorok Jerzy - 79 głosów 5.96%
Sumka Sławomir - 187 głosów 14.11%
Szuba Tomasz - 304 głosy 22.94%
Zając Marcin - 755 głosów 56.98%
Obwód nr 3 - Kwirynów Janów Latchorzew
Prorok Jerzy - 99 głosów 6.09%
Sumka Sławomir - 279 głosów 17.17%
Szuba Tomasz - 495 głosy 30.46%
Zając Marcin - 749 głosów 46.09%
Obwód nr 4 - Stare Babice
Prorok Jerzy - 83 głosów 6.74%
Sumka Sławomir - 148 głosów 12.01%
Szuba Tomasz - 392 głosy 31.82%
Zając Marcin - 609 głosów 49.43%
Obwód nr 5 - Klaudyn
Prorok Jerzy - 90 głosów 11.80%
Sumka Sławomir - 203 głosów 26.61%
Szuba Tomasz - 223 głosy 29.23%
Zając Marcin - 247 głosów 32.37%
Obwód nr 6 - Koczargi Nowe, Koczargi Stare, Zielonki Wieś
Prorok Jerzy - 91 głosów 8.10%
Sumka Sławomir - 238 głosów 21.19%
Szuba Tomasz - 251 głosy 22.35%
Zając Marcin - 543 głosów 48.35%
Obwód nr 7 - Wojcieszyn Wierzbin Mariew Buda Stanisławów Zalesie
Prorok Jerzy - 38 głosów 3.69%
Sumka Sławomir - 651 głosów 63.27%
Szuba Tomasz - 91 głosy 8.84%
Zając Marcin - 249 głosów 24.20%
Obwód nr 8 - Borzęcin Duży Borzęcin Mały Topolin
Prorok Jerzy - 47 głosów 4.84%
Sumka Sławomir - 393 głosów 40.89%
Szuba Tomasz - 119 głosy 12.26%
Zając Marcin - 408 głosów 42.02%
Kandydaci do Rady Gminy Stare Babice